www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Те почнаха да падат


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Те почнаха да падат
Елтимир
Публикувано на: 19.1.2013, 12:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ръсещите химикали самолети, имам предвид. Писах го преди около година, почти всички подминаха написаното. Да, ама самолетчетата наистина почнаха да падат. По-интересното е да знаем какво случва след като такова самолетче падне някъде. Тогава ще осъзнаем целия ужас на дългите бели следи, които все по-често наблюдаваме.
Съжалявам, че пускам текста в оригинал, на руски език. Нямам време, пък и сили да превеждам. Онова, което искам да разберете, е как те отново се опитват да ни излъжат, да ни заблудят. Само че тоя път няма да заблудят и баба ми.
На Окинаве странное вещество из разбившегося НЛО стало причиной гибели миллионов рыб
Человек идет в брод через море мертвой рыбы, погибшей из химического вещества, просочившегося из разбившегося НЛО. Окинава, Япония- первый беспокойный знак от крушения НЛО у берегов Окинавы, наконец, прибыл. Миллионы мертвых рыб, общим весом в более чем в пятьдесят тонн, смыло вдоль берега японских островов. У некоторых из мертвых рыб обнаружены следы сильных ожогов и кровотечений из глаз.


Бывший премьер-министр Японии, Есихико Нода, подписал распоряжение ограничить освещение японскими СМИ крушения НЛО. Несколько местных агентств тихо подали многочисленные протесты в офис премьер-министра. Но он пока еще не получили каких-либо комментариев по состоянию на сегодняшнее утро, узнал Inothernewz.com.
Inothernewz.com является одной из немногих международных информационных агентств, рассказав об этой аварии НЛО, и мы смогли установить контакт с источником глубоко внутри японского правительства, который имеет прямое знания о делах на Окинаве. Мы говорили с ним некоторое время назад о мертвой рыбе, выброшенной вдоль берега маленького острова.

"Я могу подтвердить вам. Мертвая рыба, появившаяся на побережье Окинавы, является прямым результатом крушения НЛО", - сказал источник. "У нас есть ученые, размещенные на JS Курама. Это морское судно несет ответственность за подъем космического аппарата на поверхность, и ученые проинформировали премьер-министра, что, по их мнению, странное вещество сочится из поврежденного корабля и образует вредные пары, поднимающиеся на поверхность. Мало того, что это убивает любую окружающую рыбу в непосредственной близости, но дым делает очень трудным дыхание спасательного экипажа на борту судна. Спасательная операция была приостановлена на несколько часов, в связи с этим новыми обстоятельствами. Ученые опасаются, что новые, очень опасные чужеродные химические соединения, проникнут в моря и погубят морскую жизнь ".

Тем временем, на Окинаве, несколько жителей, казалось, удивился, увидев миллионы мертвых рыб, появившихся у обычно чистых берегов.

"Я бы не поверил, если бы я не увидел все это собственными глазами", - сказал Цутому Ирабу (Irabu), 57-летний рыбак. "Я никогда не видел ничего подобного за всю свою жизнь. Запах гниения выводит из себя".

"Я боюсь ее трогать", - сказал Ямато Эндо (Endo), 18-летний студент. "Я думаю, что эти химические вещества опасны для нашей планеты. Я не хочу заразиться ".

Источник сказал, ученые на борту спасательного судна JS Курама выразили озабоченность премьер-министру и военным должностным лицам, ответственным за восстановление корабля, что топливо из НЛО вполне может быть легковоспламеняющимся веществом.

"Один ученый полагает, что морская вода начнет кипеть, когда НЛО выпустит последние порции своих неизвестных, чужеземных веществ в воду", сказал он. "На данный момент это предположение, так как пока ничего не происходит, но вид сварившейся рыбы, конечно, сбивает с толку."

Inothernewz.com спросило у источника, когда премьер-министр примет решение позволить или нет японским СМИ сообщить об этом важном событии.

"Японский народ имеет право знать, что случилось в их водах", сказал он. "Вот почему я согласился на контакт. Прозрачность очень важна для меня, как представителя государственной власти. Я подозреваю, что у премьер-министра может быть другной взгляд на ситуацию. Я считаю, что пройдет длительный период времени, прежде чем он позволит подобное, если вообще когда-либо решиться на такое. Я опечален этим. "

"Я совершенно уверен, что представители правительства обследуют в течение ближайших нескольких часов и очистят от мертвой рыбы береговую линию Окинавы ", - продолжил он. "Они не оставят никаких доказательств такого события, как это крушение НЛО. Они будут все отрицать. Премьер-министр был очень сердит на наших чиновников из военно-морского флота, после того как фотография потерпевшего крушение НЛО появилась на Inothernewz.com. Он был совершенно вне себя. Военно-морской флот получил прямой приказ не публиковать и не давать комментарии по этому событию без согласования с премьер-министром ".

Сами можете да видите какво се случва. Милиони мъртви риби. След падането на самолетче, на ръсещо химикали и бацили самолетче. Американско. А те ми казват, че край остров Окинава паднало НЛО. Размислете над манипулацията и помислете дали на вярвате на каквато и да било официална информация. Същите отрови Боклука Бойко е разрешил да бъдат изливани и върху нашите глави. Боклука е разрешил на американците да тровят и нас! А ние мълчим като риби. Като мъртви риби край остров Окинава.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 15.12.2015, 14:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



За рибата не е учудващо, че е измряла при тая гадост дето се е изсипала. Случвало се е когато вали дъжд и капки са попадали върху кожата ми, после на същото място се появяват сърбежи.

В края на октомври бяха се побъркали от пръскане. В един от дните цялото небе беше нашарено като мрежа, даже имаше две черни следи.

Понеже става въпрос и за паднали самолети, да добавя нещо по въпроса. Преди няколко години, когато започнаха да падат безпричинно пътнически самолети, случаѝно забелязах, че Луната залязва хаотично, вместо да го прави само в една посока като се измества постепенно. Причината, за да забележа е, че уцелих момента в коѝто Луната залязваше над близкия връх на планината, сякаш беше кацнала на него. Беше пълнолуние или около него. Реших и следващите дни да гледам къде ще залезе, просто от любопитство. На втория ден нищо особено. Едва на третия ден, когато погледнах, видях, че залязва от другата страна на върха, което не беше нормално. Първо се учудих и дори помислих за миг, че съм се объркал, но нямаше грешка - това си беше аномалия, затова я свързах с падането на самолетите.

Такива хаотични залязвания може да е имало и предните дни, но не съм се замислял за нещо подобно, за да следя къде ще залезе, след това пък имаше облачни дни и въобще не съм гледал.

Цъкни върху снимката
User posted image
Снимката не е оттогава. След време пак улучих такъв момент, когато залязваше точно над върха и реших да я снимам. Луната е няколко дена след пълнолуние. Със стрелката съм посочил нормалната посока на залязване, а с цифрите и позициите - реда и мястото на залязване. Номер 3 трябва да е след 2, но се оказа от другата страна.

Хаотичното залязване не може да се обясни с промяна в орбитата на Луната, нито с промяна на скоростта на въртене на Земята. В първия случаѝ е нужно голямо небесно тяло, което щеше да повлияе също и на Земята и което щяхме да забележим. Такова нямаше. Строго погледнато, самото отдалечаване или приближаване на Луната би повлияло на приливите и отливите, както и на размера на диска, коѝто наблюдаваме. Такова нещо също не е забелязано от никого. Във втория случаѝ ускорението и забавянето в рамките на няколко дни би предизвикало големи вълни в цял свят, понеже Земята се върти с много голяма скорост. На екватора тя е 1674 км/ч, като постепенно намалява до нула при полюсите. Дори до към умерените ширини тя е по-висока от скоростта на звука - 1275км/ч. От центробежните сили водата в океаните се стича към екватора, така че при евентуална промяна на скоростта на въртене нивото на океаните ще се промени. Продължителността на деня и нощта за кратко щеше да е друга.

Това са все неща, които няма как да останат незабелязани, ако са станали. Затова, единственото обяснение е, че Земята леко се е наклонила и после се е върнала в нормалното си положение, т.е.ъгълът на земната ос е станал за кратко време по-голям и Луната в този период е залязла там, където го е правила дни по-рано. Промяната на наклона явно е довело и до смущения в магнитното поле, което пък от своя страна е повлияло на електрониката в самолетите.

Накланяне на Земята е напълно възможно. Херодот споменава дори за обръщане на Земята преди хиляди години. Тогава Слънцето е изгрявало от запад и е залязвало на изток. Описаното събитие, трябва да е станало много време след като първата Луна е била взривена, и за да се стабилизира Земята, след време е била докарана сегашната. Но явно и при наличието на Луна е възможно обръщане.

Накланянето може да се приеме като предупреждение какво ни чака, ако не се промени човечеството към добро. Промяна към добро няма, така че може да очакваме изгрев от запад, коѝто едва ли ще ни хареса.




Все повече странни събития се случват в Слънчевата система
http://nepoznato.energetika-bg.com/2015/06...hevata-sistema/


Магнитное поле Земли – наша невидимая клетка?
http://informys.ru/2011/11/magnitnoe-pole-...vidimaya-kletka
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020